Moc Gór Festiwal

Bezpieczeństwo Covid-19

Bezpieczeństwo Covid-19

Moc Gór 2020: bezpieczeństwo podczas festiwalu

Tegoroczna 16-taedycja festiwalu Moc Gór to nowe otwarcie, po piętnastu edycjach Spotkań z Filmem Górskim. W związku z obecną sytuacją COVID-19, festiwal będzie się odbywał zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych. Festiwal filmów górskich Moc Gór 2020 odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia w Zakopanem.

Wydarzenia festiwalowe będą odbywać się w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA. W trosce o bezpieczeństwo uczestników, liczba osób przebywających w sali zostanie ograniczona zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Nowe zasady bezpieczeństwa, które wymusiła na nas wszystkich trwająca pandemia, stosowane będą na wszystkich polach realizacji festiwalu. Miejsca siedzące zostaną rozstawione zgodnie z zasadami zachowania dystansu społecznego (min. 1,5m od siebie). Dokładnie takie same reguły panować będą w salach, w których wyświetlane będą filmy – to bardziej rygorystyczne działania niż w kinach, gdzie przepisy zobowiązują do zajmowania co drugiego miejsca. Na terenie festiwalu rozlokowane zostaną stanowiska do dezynfekcji dłoni, a specjalnie przeszkolona obsługa zaopatrzona będzie w maseczki lub przyłbice, tak aby festiwal odbył się w sposób bezpieczny dla uczestników.

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem: http://www.mocgor.pl/regulamin/
Tegoroczna edycja festiwalu Moc Gór odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia w Zakopanem. W ramach festiwalu odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Filmowy, spotkania z himalaistami i Akademia Górska. Po raz trzeci przyznana zostanie Nagroda Taternika im. Jerzego Kukuczki!

Karnety: https://tiny.pl/7ft29

Szczegóły na: www.mocgor.pl